Privatumo politika

Privatumo politika

 

Paruošti puikius patiekalus negana, juos turime pristatyti ir patiekti Jūsų rengiamos šventės laiku ir vietoje, todėl turime surinkti paslaugai įgyvendinti reikalingus Jūsų asmens duomenis.

 

Neretai mūsų patiekalų kelias į Jūsų gimtadienį, vestuves, konferenciją ar kitą šventę prasideda mūsų internetinėje svetainėje. Šioje privatumo politikoje pateiksime informaciją kokius Jūsų asmens duomenis kaupiame naudojant https://peilisirsakute.lt interneto svetainę ir kodėl tai reikalinga.

Individualaus pasiūlymo forma

 

Renkami duomenys. Šventės pobūdis, planuojamas šventės dalyvių skaičius, planuojamas biudžetas vienam svečiui, renginio laikas ir vieta, ar šventėje reikalingi padavėjai, invertorius, dekoravimo paslaugos, telefono numeris, Jums tinkamas laikas aptarti individualų pasiūlymą, el. pašto adresas.

 

Tikslas. Individualaus pasiūlymo formos duomenys leidžia įvertinti svarbiausius Jūsų šventės aspektus ir pateikti Jums tinkamiausią pasiūlymą.

 

Saugojimo laikas. Individualaus pasiūlymo formos duomenys saugomi vienerius metus nuo formos pateikimo.

 

Alternatyva. Jeigu norite gauti individualų pasiūlymą, bet nenorite pildyti formos mūsų internetiniame puslapyje, galite kreiptis el. paštu [email protected] arba telefonu (8-638) 42500.

Kontaktų forma

 

Renkami duomenys. El. pašto adresas, laisvo formos žinutė.

 

Tikslas. Šioje formoje galite mums pateikti laisvos formos žinutę (pasiūlymą, klausimą, kt.) bei savo el. pašto adresą, kuriuo galėtume atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą.

 

Saugojimo laikas. Laisva forma pateikta žinutė bei el. pašto adresas saugomi 1 metus nuo jo gavimo.

 

Alternatyva. Jeigu norite užduoti bendro pobūdžio klausimą ar pateikti pasiūlymą dėl mūsų paslaugų gerinimo, bet nenorite pateikti jo naudodami kontaktų formą, galite kreiptis el. paštu [email protected] arba telefonu (8-638) 42500.

Statistika ir turinio pritaikymas

 

Siekdami pagerinti Jūsų patirtį internetinėje svetainėje https://peilisirsakute.lt bei pagerinti paslaugų kokybę, renkame statistinius interneto svetainės lankomumo duomenis. Šiam tikslui naudojame slapukus (angl. cookies).

 

Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote.

 

Pirmosios šalies slapukai – tai lankomos svetainės sukuriami slapukai. Juose išsaugotą informaciją gali perskaityti tik ta interneto svetainė. Interneto svetainėje taip pat gali būti naudojamasi išorės paslaugomis, kurios taip pat sukuria savo slapukus – tai yra trečiosios šalies slapukai.

 

Pirmosios šalies slapukai

 

Internetinėje svetainėje https://peilisirsakute.lt pirmosios šalies slapukai naudojami fiksuoti Jūsų sutikimą / nesutikimą su slapukų naudojimu. Tai būtini svetainės funkcionalumui slapukai. Pirmą kartą lankantis svetainėje galite pasirinkti kokius slapukus leidžiate naudoti, tai atlikus Jūsų pasirinkimas išsaugomas naudojant slapukus.

Pavadinimas Paskirtis Slapuko rūšis Naudojimo trukmė
cmplz_marketing saugo Jūsų sutikimą / nesutikimą su slapukais pirmosios šalies būtinas funkcionalumui slapukas 1 metai
complianz_consent_status saugo Jūsų sutikimą / nesutikimą su slapukais pirmosios šalies būtinas funkcionalumui slapukas 1 metai
cmplz_stats saugo Jūsų sutikimą / nesutikimą su slapukais pirmosios šalies būtinas funkcionalumui slapukas 1 metai
complianz_policy_id saugo politikos su kuria buvo sutikta / nesutikta identifikatorių pirmosios šalies būtinas funkcionalumui slapukas 1 metai

Trečiosios šalies slapukai

 

Puslapio lankomumo statistikai rinkti ir analizuoti naudojame „Google Analytics“ – Google, Inc. teikiamą žiniatinklio analizės paslaugą. Ši paslauga naudoja slapukus. Šie slapukai nėra būtini interneto svetainės veikimui. Jų naudojimą galite pasirinkti sutinkant / nesutinkant su slapukų naudojimu (slapukų grupės „Statistiniai“, „Rinkodaros“).

Pavadinimas Paskirtis Slapuko rūšis Naudojimo trukmė
_ga skaičiuoti ir sekti puslapių peržiūras trečiosios šalies slapukas, slapuko naudojimas pasirinktinis 2 metai
_gid skaičiuoti ir sekti puslapių peržiūras trečiosios šalies slapukas, slapuko naudojimas pasirinktinis 1 diena
_gat skaičiuoti ir sekti puslapių peržiūras trečiosios šalies slapukas, slapuko naudojimas pasirinktinis 1 diena

Daugiau informacijos apie “Google Analytics” naudojamus slapukus ir privatumo politiką galite rasti „Google Analytics“ privatumo politikoje.

Sutikimas su slapukų naudojimu

 

Sutikti arba nesutikti su interneto svetainės https://peilisirsakute.lt slapukų naudojimu galite pirmą kartą apsilankę interneto svetainėje arba čia:

 

 

Slapukus taip pat galite valdyti naudodami savo interneto naršyklę – automatiškai arba rankiniu būdu ištrinti slapukus, nustatyti kurių slapukų nenorite saugoti. Daugiau informacijos apie galimybes valdyti slapukus ieškokite savo interneto naršyklės pagalbos skiltyje.

 

Pažymėtina, kad išjungus visus slapukus, interneto svetainė gali neveikti kaip tikimasi. Jeigu ištrinsite slapukus savo naršyklėje, jie bus pritaikomi iš naujo, Jums sutikus su slapukų naudojimu.

Jūsų teisės susijusios su asmens duomenimis

 

  • turite teisę žinoti kodėl Jūsų asmens duomenys yra reikalingi, kam jie bus naudojami, kaip tvarkomi ir kaip ilgai jie bus saugomi;
  • turite teisę prašyti suteikti informaciją apie mums žinomus Jūsų asmens duomenis;
  • turite teisę papildyti, pataisyti, prašyti ištrinti savo asmens duomenis;
  • jeigu sutinkate, kad tvarkytume Jūsų asmens duomenis, turite teisę atšaukti šį sutikimą ir prašyti, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištrinti.

 

Jeigu norite pasinaudoti šiomis teisėmis, kreipkitės į mus žemiau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Kontaktai

 

Turite klausimų arba komentarų susijusių su privatumo politika, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu (8-638) 42500.

 

Privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta 2020-08-16